Vasıtanızı Sitemizde Kiraya Vermek Hem Fazla Basit Hem Kazançlıdikkat: internet Sitemiz farklı şirketlerin kiralık vasıtalarını sergilemek nedeniyle kurulmuştur.
Sitemizde yalnızca 12 değişik firma /şahıs ile çalışma yaparız.
sayfamızın tüm SEO düzenlemeleri tarafımızdan yapılmış ve şu anda Google’da birinci sayfa 1. Sıradadır. Aylık ziyaretçi sayımız 25-30K aralığında seyretmektedir. sayfamızda aracınızı kiraya vermek çok Basit!
Çalışma Şartlarımız
öncelikle şunu belirtmek istiyoruz. Hem müşterilerimize seçkin hizmet vermek hem de sayfamızın derecesini muhafazaetmek amacıyla her otomobili sayfamızda sergilemiyoruz.
Sitemizde yüksek model ve lux vasıtaları sergiliyoruz. (Mercedes,Audi,BMW,Volkswagen,Opel,Skoda,Toyota,Honda vb)
Otonuzu kiraya vereceğiniz zaman müşteri ile tüm sigorta sözleşme ve benzeri çalışmaları siz yaparsanız. Vasıtanız kirada iken oluşabilecek herhangi bir hasardan sayfamız sorumlu olmayacaktır.
Vasıtanızın sayfamızda yayınlanıp yayınlanamayacağı hakkında bilgiyi iletişim bilgilerimiz aracılığıyla öğrenebilirsiniz.
Şartlar
1- detaylı bilgi al Aracınızı sitemizde sergilemek için ilkolarak size uyan bir paketi belirliyorsunuz.
2- detaylı bilgi al vasıtanızın kaliteli çözünürlüklü bir adet resmini, modelini ve diğer detaylarını ( yakıt,vites, fiyat vb.) izmirvipotokiralama@gmail.com adresine mail atıyorsunuz.
3-Aracınızın resimleri tasarımcımız tarafından ayarlanıp sizin verdiğiniz detaylar doğrultusunda sayfamıza konur.
4-Vasıtanızın görseli üzerine firma ismi ile iletişim numaranız yazılır.
5-Müşterilerimiz doğrudan sizinle iletişime geçebilecekleri gibi, site üzerinde ki rezervasyon formu aracılığıyla vasıtanızı rezerve ederlerse, müşteri bilgileri tarafımızdan anlık olarak sizinle paylaşılır.
6-Biz hiçbir şekilde aracınızın kira bedelini tahsil etmeyiz. Kira bedelini siz müşterinizden tahsil edersiniz. Bu süreçte sayfadaki fiyatlara bağlı kalmak zorundasınız.
7-Biz müşterilerimize kira sonrası, talebi ile ilgili memnuniyet anketi uygulaması yapar, geri dönüşleri de sizinle mail aracılığıyla paylaşırız.
8-Sitemize göndereceğiniz vasıta görseli ve detayları ile ilgili tüm sorumluluk size aittir.
9-Sayfamız sadece otomobil sahibi ile müşteriyi buluşturmak amaçlı ilanverme hizmeti verir.
10-Seçtiğiniz plana ait Detaylar Burada ödemeyi yaptığınız zaman [otomobilleriniz|vasıtalarınız|araçlarınız} sitemize eklenir.
11.Ödemenizi yapınca mutlaka izmirvipotokiralama@gmail.com mail adresine ödeme bilgisi yollayınız.
12.Aracınızı sayfamızda sergileme kararı alınca yukarıdaki bütün şartları kabul etmiş olursunuz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *